Qendrat e VETËVENDOSJE!-s

QENDRAT E LËVIZJES

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Artanë
Adresa: Fshati Llabjan, afër shkollës fillore “Asdreni”
Kryetar:
Avdyl Gashi, abdyl.gashii@gmail.com, 044/424-988

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Besianë
Adresa: Rr. “Lordi Bajron” nr.65
Kryetar:
Bajram Ajeti, ajetib@hotmail.com, 044/163-161

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Burim
Adresa: Rr. “Fehmi Agani”
Kryetar:
Agron Avdijaj, agronavdijaj@gmail.com, 044/232-400

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Dardanë
Adresa: Rr. “Skënderbeu” pa numër, afër Restaurant “Haliti”
Kryetar:
Bajram Mavriqi, bajram.mavriqi@hotmail.com, 044/105-855

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Deçan
Adresa: Rr.”Luigj Gurakuqi” pa numër
Kryetar:
Ilir Cacaj, ilircacaj@gmail.com, 044/374-996

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Drenas
Adresa: Rr. “Bedri Shala” pa numër
Kryetar:
Shemsi Elezi, shemsi.ae@gmail.com, 045/580-977

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Ferizaj
Adresa: Rr. “Ahmet Kaqiku” nr. 37, përballë hekurudhës
Kryetar:
Bashkim Misini, b_misini@hotmail.com, 044/735-575

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Fushë Kosovë
Adresa: Rr.”Nëna Terezë” pa numër
Kryetare:
Albana Gashi, albana.gashii@hotmail.com, 044/464-807

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Gjakovë
Adresa: Rr. “Shaban Zajmi” nr. 529
Kryetar:
Driton Caushi, dritoncaushi@gmail.com, 044/236-828

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Gjilan
Adresa: Rr. “Adem Jashari” pa numër
Kryetare:
Besa Baftiu, besaarifi@hotmail.com, 044/778-172

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Han të Elezit
Kryetar:
Sherif Berisha, sherifb@live.com, 045/217-685

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Kastriot
Adresa: Rr. “Hasan Prishtina” pa numër
Kryetar:
Abdurrahman Krasniqi, mani_pr_003@hotmail.com, 049/131-700

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Klinë
Adresa: Sheshi “Muj Krasniqi”, përballë “Raiffasen Bank”
Kryetare:
Shqipe Pantina, shpantina@yahoo.com, 044/124-104

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Lypjan
Adresa: Rr. Marin Barleti, Nr 2
Kryetar:
Selatin Retkoceri, selatin.retkoceri@gmail.com, 045/339-955

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Malishevë
Adresa: Objekti i Dardanisë pranë Kuvendit Komunal kati i -I-  nr. 20
Person kontaktues:
Veton Zogaj, veton_zogaj@hotmail.com, 044/636-548

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Mitrovicë
Adresa: Rr. “Bedri Gjinaj” pa numër, afër Kuvendit Komunal
Kryetar:
Faruk Mujka, fmujka@yahoo.com, 044/157-177

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Pejë
Adresa: Mbretëresha Teutë (përballë furres Rekord mbi bankën TEB)
Kryetar:
Bashkim Lajçi, bashkim.lajci@gmail.com049/553-449

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Prishtinë
Arbëri, Rr. Kasem Haxhimurati Nr. 12
Kryetar:
Yll Hoxha, hoxhaylli@gmail.com, 044/148-850

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Prizren
Adresa: Rr. Adem Jashari nr. 104, Prizren, Kosovo
Kryetar:
Artan Abrashi, artan_abrashi@hotmail.com, 044/514-401

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Rahovec
Adresa: Rr. “Xhelal Hajda-Toni”
Kryetar:
Dervish Cadraku, dervishcadraku@gmail.com, 044/161-334

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Sharr
Adresa: Rr. e Brodit pa numër, prapa “Reiffeisen Bank”
Person kontaktues:
Bledi Kurtishi, bledi_kurtishi@hotmail.com, 044/203-307

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Shtërpcë

F.sh. Brod, Rr. Kaçanik-Brezovice

Rifat Rrustemi

e-mail: rifa660@hotmail.com}
telefon: 0037744900203

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Shtime
Adresa: Rr. e Prishtinës, pa numër
Person Kontaktues:
Emine Beqaj, eb.beqaj@hotmail.com, 044/752-977

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Universitetin e Prishtinës
Adresa: Rr. “Perandori Justinian” nr.1/4-1, Tre Sheshirat, afër “Fellini”
Koordinatore:
Shpresa Sejdiu, sejdiu.shpresa@gmail.com, 044/787-296

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Therandë
Adresa: Rr. “Brigada 123” ndërtesa te lumi 1.1
Kryetar:
Leonard Shala, leonardshala3@gmail.com, 044/323-646

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Viti
Adresa: Rr. “Adem Jashari” përballë postës së qytetit, kati i tretë
Kryetar:
Salih Salihu, s_salihu@gmx.at, 044/210-957

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Vushtrri
Adresa: Rr. “Dëshmoret e Kombit”, pa numër
Kryetare:
Aida Derguti, aida.derguti@gmail.com, 044/161-945

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Belgjikë
Kryetari i qendrës:
Arben Fetai, afetai@msn.com, +32 (0)494 235 909

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Britani të Madhe
Kryetari i qendrës:
Fatos Sopjani, fatos.sopjani@vetevendosje.org,  +44/7877886498

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Gjermani
Kryetari i qendrës:
Salih Abazi, salihabazi@aol.com, +4917697320547

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Norvegji
Kryetarja i qendrës:
Vlora Haxhimehmedi, vlora.haxhimehmedi@gmail.com, + 47/ 95150332
Oslo

Qendra e VETËVENDOSJE!-s në Zvicër
Koordinator:
Mujë Shala, mujeshala@gmail.com

Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Austri
Koordinator:
Verim Mejzini, mejzini.verim@gmail.com

Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Suedi
Kryetare:
Lirije Latifi, lirije.latifi@gmail.com, +46 70-499 01 34